SPRZĘT MEDYCZNY ALFABETYCZNIE
Promocje
seca 704  Elektroniczna waga kolumnowa
seca 704 Elektroniczna waga kolumnowa
2 905,20 zł 2 581,20 zł
szt.
Żarówka 03300
Żarówka 03300
165,00 zł 82,80 zł
szt.
Zestaw laryngoskopów światłowodowych Miller [68696]
Zestaw laryngoskopów światłowodowych Miller [68696]
4 722,00 zł 2 436,00 zł
szt.
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne: 9.00 - 17.00, Pon - Pt   
Kontakt mailowy:
Monika Nowak: info@medica91.com
Marek Barłowski: medica@medica91.com
Paweł Andrzejewski: manager@medica91.com
Stanislav Shevchuk: stan@medica91.com
 
Kontakt telefoniczny:
tel.: 61 625 80 77
tel.: 61 835 49 79
 
Kontakt osobisty:
ul. Poplińskich 5A/3
61-573 Poznań 
 
 

Szukasz nowego sprzętu diagnostycznego?

 

Medica91.com Pierwszy Internetowy Sklep Sprzęt dla Lekarza i Szpitala zaprasza.

 

Jeśli dbasz o swój komfort pracy, pewną diagnozę i zadowolenie pacjenta, to wiesz, jak ważny jest niezawodny sprzęt medyczny. W każdym gabinecie lekarskim potrzebny jest dobry stetoskop, dokładny ciśnieniomierz, sprawdzony otoskop i oftalmoskop, termometr, odpowiednie oświetlenie medyczne oraz waga i wzrostomierz.

Specjalistyczna placówka laryngologiczna dodatkowo ma na swoim wyposażeniu audiometr i tympanometr, a niekiedy w gabinecie stoi kabina audiometryczna. Gabinet ginekologiczny nie obędzie się bez takich urządzeń jak ultrasonograf, KTG, kolposkop i detektor tętna płodu.

Różne specjalizacje wymagają różnego wyposażenia – potrzebny jest dermatoskop, doppler, dymanometr, EKG, holter, lupa powiększająca, lampa Wooda, negatoskop, rektoskop, spirometr.

Na oddziałach ratunkowych powinien znaleźć się defibrylator, monitor funkcji życiowych, laryngoskop. Bez specjalistycznego wyposażenia nie obędzie się dziś pulmonolog, alergolog, proktolog, ginekolog, dietetyk, neurolog, okulista, kardiolog czy diabetolog. Nie tylko lekarz specjalista, także student medycyny, potrzebuje podstawowych narzędzi diagnostycznych.

Wybierając diagnostyczny sprzęt medyczny nie musisz wychodzić z domu – coraz więcej lekarzy wybiera zakupy on-line. Dzięki takim sklepom jak www.medica91.com łatwo porównasz parametry sprzętu, wybierzesz urządzenie odpowiadające Twoim wymaganiom i możliwościom finansowym, konsultant on-line odpowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Urządzenia, które dotychczas zarezerwowane były dla służby zdrowia, dzięki prostocie obsługi i przystępnej cenie, wchodzą także codziennego użytku w domu pacjenta. Osoby z problemami zdrowotnymi mogą samodzielnie kontrolować swoje ciśnienie dzięki ciśnieniomierzom domowym, także nowej generacji wykorzystującej aplikacje iOS oraz Android. W kategorii fitness i wellness znajdziemy takie produkty jak wagi domowe, dilatory, alkomaty, czujniki kontroli nawilżenia skóry – urządzenia przydatne osobom dbającym o stan zdrowia i sylwetkę, a także uprawiającym sporty.

 

 

future office
 
Jesteśmy dostawcą aparatury diagnostycznej i sprzętu medycznego przeznaczonego do pracy dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i studentów Uniwersytetów Medycznych.
 
Dostarczamy również wyselekcjonowane urządzenia związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem dla każdego. Niektóre z tych produktów posiadają funkcje monitorowania wyników przez lekarzy specjalistów.
 
Już ponad 20 letnie doświadczenie wyróżnia naszą firmę jako lidera w tej  dziedzinie. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Każde z urządzeń posiada niezbędne certyfikaty do stosowania w lecznictwie w Polsce oraz UE. Nieustannie poszukujemy najnowszych rozwiązań technologicznych pozwalających na oszczędności w codziennych działaniach służby zdrowia.  Naszymi odbiorcami są: centra medyczne, szpitale, gabinety lekarskie, domy opieki, ośrodki medycyny pracy oraz pacjenci.
 
 Rynek studentów Uniwersytetów Medycznych oraz lekarzy stażystów jest również dla nas bardzo ważny - firma oferuje specjalną studencka gwarancję na cały okres trwania studiów albo stażu.
 
Medica 91 specjalizuje się również w związanych z medycyną brand reminders dla przemysłu farmaceutycznego (urządzenia i pomoce związane z codzienna pracą lekarza, pielęgniarki) oraz medyczne copy rights, plansze anatomiczne 3D, plakaty i wydawnictwa. 
 
centrum medyczne
 
 
badanie słuchu
  
 
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl