Nowe procedury! 0
Nowe procedury!

W związku z aktualną sytuacją - pandemią koronawirusa wprowadzamy szczególne procedury funkcjonowania.

 
 1. Praca biura
 2. Formy wysłki
 3. Przyjmowanie przesyłek do serwisu
 4. Przyjmowanie przesyłek odstąpienia od umowy zakupu
 
 1. Nasze biuro pracuje nieprzerwanie i jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  mailowo:
  Monika Nowak: info@medica91.com
  Paweł Andrzejewski: manager@medica91.com
  Stanislav Shevchuk: stan@medica91.com
   
  oraz pod numerami telefonów:
  • 61 835 49 79
  • 61 223 23 90

 2. Do odwołania w trosce o dobro zarówno Wasze jak i naszych pracowników została wyłączona forma odbioru osobistego zamówień złożonych w naszym sklepie. 

 3. Urządzenia będą przyjmowane do serwisu tylko i wyłącznie po uprzednim wypełnieniu formularza znajdującego się pod adresem http://bit.ly/serwisFORMULARZ i przy zgodnym postępowaniu w nim zawartym. Nie wypełnienie formularza, postępowanie niezgodnie z zawartymi w nim informacjami będą skutkować nie przyjęciem przesyłki.

 4. Przesyłki ze sprzętem z odstąpieniem od umowy przyjmowane będą tylko i wyłącznie po uprzednim wypełnieniu formularza znajdującego się pod adresem http://bit.ly/odstapienieFORMULARZ i przy zgodnym postępowaniu w nim zawartym. Nie wypełnienie formularza, postępowanie niezgodnie z zawartymi w nim informacjami będą skutkować nie przyjęciem przesyłki.
 
Prosimy o wyrozumiałość i jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Medica 91.

Komentarze do wpisu (0)

Submit

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

  • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 renomowany dostawca sprzętu medycznego od prawie 30 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
   kliknij tutaj

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl