telefon

+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Kolposkopy

Kolposkop optyczny C23 f300 na statywie

Kolposkop optyczny C23 f300 na statywie
Kolposkop optyczny C23 f300 na statywie

Kompaktowy, precyzyjny i prosty w obsłudze. Trzystopniowa funkcja powiększeń. Dystans badania 300 mm. System przygotowany do zaadoptowania wideo-fotografii oraz do podłączenia do komputera. Światłowodowy przewód łączący ze źródłem światła. Optyka wielo-płaszczyznowa bezodblaskowa (anty refleksowa). Kąt ustawienia okularów 45% pozwala na diagnozowanie w wygodnej pozycji.

Dostępność: Zapytaj o cenę

Cena:

21 881,06 zł

Koposkop C43 COLPOSCOPE

Koposkop C43 COLPOSCOPE
Koposkop C43 COLPOSCOPE

COLPOSCOPE C43

The colposcope Centrel C43 is the first model in the range of colposcope Centrel using a pantograph arm, for a practical and fast positioning of the stereoscopic head.

The optical body, compact size, goes well with a stand articulated arms with the base without overweight, device that allows the positioning of the colposcope attached to gynecological bed for maximum space optimization.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 4-6 tyg.

Cena:

36 720,00 zł

szt.

Kolposkop to rodzaj medycznego mikroskopu używanego głównie w ginekologii do dokładnego badania szyjki macicy, pochwy i warg sromowych. Jest to urządzenie stacjonarne lub przenośne, które umożliwia lekarzowi zobaczenie powiększonego obrazu badanego obszaru.

Badanie kolposkopowe, czyli kolposkopia, jest procedurą diagnostyczną, która jest często stosowana po wynikach testów na obecność wirusa HPV (wirusa brodawczaka ludzkiego) lub nieprawidłowych wynikach cytologii, które mogą sugerować dysplazję lub inny stan przedrakowy.

Kolposkopia pozwala na dokładne zbadanie obszarów szyjki macicy, które mogą być źródłem nieprawidłowości i pozwala na pobranie wycinków (biopsji) tych obszarów do dalszych badań histopatologicznych. Kolposkopia może być również stosowana w diagnostyce innych stanów, takich jak zapalenie szyjki macicy, polipy czy brodawczaki.

To jest bardzo ważne narzędzie w prewencji i diagnostyce raka szyjki macicy, który jest jednym z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet na świecie. Dzięki kolposkopii możliwe jest wcześniejsze wykrycie nieprawidłowości i podjęcie odpowiednich działań terapeutycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium