Poznaj Qardio MD VSI Covid-19 Zdalny Monitor EKG Holter SmartPhone kliknij tutaj więcej informacji!

Wersje językowe

Ciśnieniomierz naramienny QardioArm Bluetooth

D_QA1.png
  • promocja
  • nowość
Dostępność: TAK
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 479,99 zł 699,99 zł 479.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Qardio
Kod produktu: 1212

Opis

Ciśnieniomierz bez przewodowy QardioArm

QardioArm Urządzenie medyczne, niewielkich rozmiarów, kompaktowe, wyposażone w funkcję uśredniania wyniku z 3 pomiarów, co sprawia że odczyt jest bardziej precyzyjny. Zintegrowany z Apple Health i S Health dla łatwego zarządzania.

Szczegóły produktu:

Dokładne i zweryfikowane dane kliniczne 

Bezprzewodowy ciśnieniomierz QardioArm mierzy skurczowe, rozkurczowe ciśnienie krwi, częstość akcji serca i wykrywa nieregularne bicie serca. Jest zatwierdzony przez FDA i jest zatwierdzony klinicznie, aby spełniać zarówno normy amerykańskie, jak i europejskie.

Przenośny i poręczny 

Elegancka i kompaktowa konstrukcja QardioArm oznacza, że zawsze możesz mieć go przy sobie, używając go zawsze i wszędzie. W rzeczywistości jego unikalna funkcja MIEJSCA umożliwia śledzenie geograficzne twoich odczytów w różnych lokalizacjach, a także w czasie.

Przydatne funkcje 

Ustaw cele i przypomnienia, śledź nieprawidłowości lub potrójnie uśrednij pomiar. Aplikacja Qardio jest pełna przydatnych funkcji, dzięki czemu zarządzanie ciśnieniem krwi jest szybkie i łatwe - tak, jak powinno być.

Proste i intuicyjne urządzenie w konfiguracji 

Przenośny ciśnieniomierz QardioArm współpracuje bezprzewodowo z bezpłatną aplikacją Qardio, która zwiększa jego funkcjonalność o przydatne i unikalne funkcje. Wystarczy dotknąć smartfona lub tabletu urządzeniem QardioArm, aby przeprowadzić konfigurację w jednym kroku. To takie proste.

Przejrzystość odczytu 

Zobacz swoje wyniki na wykresie Światowej Organizacji Zdrowia, aby uzyskać łatwą do zrozumienia interpretację i śledź swoje trendy za pomocą prostych wykresów i wykresów. Aplikacja Qardio zapewnia Ci drogę do lepszego zdrowia.

Zwiększona dokładność 

Funkcja zdjęć bocznych pomaga zrelaksować się podczas pomiarów, pomagając w zwiększeniu dokładności wyników i przekształcając czas pomiaru ciśnienia krwi w przyjemny moment. Wybierz z własnej biblioteki zdjęć lub skorzystaj z naszej uspokajającej galerii zdjęć.

Ciśnieniomierz prosty w użyciu

Wszystkie odczyty są automatycznie zapisywane w bezpiecznej chmurze Qardio zgodnej z HIPAA. Możesz wyświetlać swoje trendy, wykresy i średnie bezpośrednio na ekranie, aby zarządzać zdrowiem na wyciągnięcie ręki.

Zintegrowana technologia 

Aplikacja ciśnieniomierza QardioArm jest zintegrowana z Apple Health i obsługuje Apple WatchOS 3, a sprawdzanie stanu zdrowia lub zdrowia bliskich jest tak proste, jak sprawdzanie czasu. QardioArm współpracuje również z S Health na urządzeniach z Androidem.

Wielu użytkowników i udostępnianie danych 

Ciśnieniomierz bluetooth QardioArm można sparować z maksymalnie ośmioma smartfonami lub tabletami w danym momencie. Udostępnij swoje dane automatycznie znajomym i rodzinie za pomocą funkcji w aplikacji lub wyślij wyniki lekarzowi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Instrukcja obsługi 

Prosimy dokładnie przeczytać instrukcję, którą można pobrać w formacie PDF (poniżej w zakładce pliki do pobrania) aby poznać wszystkie funkcje urządzenia i zapoznać się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa. Chcemy, aby korzystanie z QardioArm było prawdziwą przyjemnością.

W razie pytań, problemów czy sugestii prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Medica91.com lub Qardio na stronie www.getqardio.com/support. Można też odwiedzić naszą stronę internetową www.getqardio.com, na której zamieszczono więcej informacji.

Rewolucyjna metoda kontroli stanu zdrowia z Qardio.

Specyfikacja

 

WAGA   310 g łącznie z bateriami
WYMIARY   140 x 68 x 38 mm
ROZMIAR MANKIETU   (22-37 cm)
POMIARY   Metoda oscylometryczna z automatycznym       zaworem napełniającym i kontrolowanym   zaworem uwalniającym ciśnienie
ZAKRES POMIARU   40-250 mm Hg na ciśnienie krwi
  40-200 uderzeń / min dla impulsu
ROZDZIELCZOŚĆ POMIARU   1 mm Hg na ciśnienie krwi
  1 uderzenie / min dla impulsu
NIEREGULARNE TĘTNO   QardioArm zapewnia wykrywanie   nieregularnego bicia serca
ŹRÓDŁO PRĄDU   4 baterie 1,5 V; Rozmiar AAA, w zestawie
WSPÓŁPRACA   iOS 10.0 lub nowszy, Kindle, Android 5 lub   nowszy i Apple WatchOS 3. Wymaga Bluetooth   4.0.

 Obejrzyj Video:

QardioArm Video

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl