Stetoskop elektroniczny

Jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem medycznym i ma takie cechy, jak elektronicznie wzmacniana jakość dźwięku, nagrywanie dźwięku i zmniejszone zakłócenia szumów (co poprawia diagnozowanie). Ponadto lekarze mogą rejestrować dźwięki serca i płuc pacjenta i zintegrować je z elektronicznymi systemami szpitalnymi. W związku z tym zwiększenie zastosowania stetoskopów elektronicznych w celu poprawy diagnostyki jest głównym czynnikiem napędzającym wzrost rynku w okresie prognozy.

Stetoskopy elektroniczne - prognozy - CAGR Skumulowany Roczny Wskaźnik Wzrostu

Oczekuje się, że segment stetoskopów elektronicznych będzie świadkiem CAGR (Skumulowany Roczny Wskaźnik Wzrostu – wskaźnik wykorzystywany do obliczeń średniego rocznego wzrostu pewnej wielkości w badanym okresie, np. średniego wzrostu zysków, wartości majątku, czy poziomu zatrudnienia w przedsiębiorstwie, w określonym latami przedziale czasowym ) na poziomie 5,5% na rynku stetoskopów w latach 2020-2027. 

Digital Stethoscope WISE słuchawki elektroniczne nowa wersja 05.2020

Digital Stethoscope WISE słuchawki elektroniczne nowa wersja 05.2020
Digital Stethoscope WISE słuchawki elektroniczne nowa wersja 05.2020

Stetoskop elektroniczny WISE Smart Stethoscope to cyfrowe  urządzenie medyczne, które jest zarejestrowane przez KFDA (nr 11-716).  

Bezprzewodowy stetoskop cyfrowy umożliwia przeprowadzenie auskultacji (analizę dźwięków serca, płuc lub jelit) i pozwala na postawienie diagnozy na podstawie zebranych danych. Stetoskop umożliwia wybranie 3 trybów analizy dźwięku (lejek, membrana, szeroki) w zależności od ustawienia.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 599,00 zł 1 699,00 zł
szt.
 • promocja

Stetoskopy Elektroniczne Grupy użytkowników: 

 • Uczelnie Medyczne
 • Lekarze Pediatrzy
 • Telemedycyna
 • Lekarze pierwszego kontaktu
 • Lekarze pracujący w szpitalach i klinikach uniwersyteckich
 • Studenci medycyny, praktykanci, rezydenci
 • Pielęgniarki, pielęgniarki środowiskowe 
 • Ratownicy medyczni 
 • Lekarze sportowi 
 • Weterynarze 
 • Lekarze pracujący na prowincji i w trudnych warunkach Personel medycyny wojskowej
 • Rodzice małych dzieci


Stetoskop elektroniczny z wyjściem AUDIO

stetoskop elektroniczny


Większość stetoskopów współcześnie na rynku posiadają sygnał wyjściowy audio, który pozwala na przesyłanie danych w czasie rzeczywistym za pomocą towarzyszącego oprogramowania. To oprogramowanie może zawierać algorytmy opracowane do interpretacji i diagnozy wyjścia audio uzyskanego przez stetoskop (jak np. eKuore digital elektroniczny, The CloudStetho). 


Stetoskop cyfrowy elektroniczny – rozwiązania zintegrowania z urządzeniami jak smart phone lub laptop

Inteligentny elektroniczny stetoskop integruje technologię wykrywania słabych sygnałów, technologię analizy sygnału akustycznego i sztuczną inteligentną technologię w jednym urządzeniu, wszystko to znacznie poprawia możliwości diagnostyczne (jak Smartho2), zmniejszając w ten sposób zależność od lekarzy w zakresie wczesnej diagnostyki wszelkich chorób układu oddechowego oraz układu sercowo-naczyniowego.

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

  • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 renomowany dostawca sprzętu medycznego od prawie 30 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
   kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl