Opcje przeglądania
Producent
ROZMIAR 43/44
ROZMIAR 42
ROZMIAR 41
ROZMIAR 40
ROZMIAR 39
ROZMIAR 38
ROZMIAR 37
35/36
Cena
  • od
    do

Buty medyczne Obuwie Medyczne system

Wszyscy wiemy, że higiena to istotny problem w środowisku opieki zdrowotnej. Aby przygotować się na przyszłość, producent obuwia medycznego Watts wyznaczył nowe standardy

Higiena obuwia medycznego

W wyniku współpracy z firmą Microban, w laboratoriach Watts opracowano obuwie które jest w stanie w ciągu 5 godzin unicestwić bakterie będące w kontakcie z powierzchnią buta. Dzięki wbudowanemu procesorowi RFID (Radio-frequency identification - identyfikacja częstotliwości radiowej)
obuwie medyczne Watts może kontrolować proces
czyszczenia przy niższej energooszczędnej temperaturze
bo tylko 40 stopni.  
obuwie medyczne proces czyszczenia
 

Proces czyszczenia obuwia medycznego

Watts to nie tylko obuwie, ale jest to system, w którym również zintegrowany jest proces prania. Wbudowany układ RFID zapewnia logiczną kontrolę niezależnie od tego, czy odbywa się to wewnątrz czy na zewnątrz. Nasz system zapewnia, że każdy profesjonalista może odzyskać swoją własną parę czystych - wypranych butów. 
 
Wszyscy wiemy, że higiena jest popularnym tematem w środowisku opieki zdrowotnej. aby przygotować się na przyszłość, Watts wyznaczyło nowy standard.

Higiena

We współpracy z firmą Microban obuwie Watts może zabić bakterie dotykając powierzchni każdego buta w ciągu 5 godzin. Dzięki zastosowaniu technologii RFID Watts może kontrolować proces czyszczenia. Mycie jest zatem możliwe przy niższej, energooszczędnej temperaturze (40 stopni)

Komfort

buty operacyjne wymienne wkładki
Znany slogan mówiący: "koszula może trochę być luźniejsza, ale, twój but musi być dopasowany" firma Watts rozpoczęła pracę nad komfortem medycznego obuwia. Dzięki bazie dziesięciu tysięcy stóp Watts osobno stworzył profil buta dla kobiety i mężczyzny. Co to oznacza? Oznacza to po prostu, że kobiety i mężczyźni noszący rozmiar 41 faktycznie noszą różne buty. Aby jeszcze bardziej zoptymalizować indywidualne dopasowanie, Watts oferuje gamę 4 różnych rodzajów wkładek do dopasowania.

Wkładki (dostosowane do prania)

Aby zoptymalizować dopasowanie, Watts oferuje wyjmowane / wymienne wkładki.
Nasza podstawowa wkładka (która nadaje się do prania) jest składową każdej pary.
Aby zoptymalizować dopasowanie, oferujemy różne rodzaje wkładek:  
obuwie medyczne gotowe do prania
 
Fitplus, dla szczupłej stopy
 
Supportplus dla tej stopy, która potrzebuje dodatkowego wsparcia
 
Topline, wkładka z luksusową górną warstwą pochłaniającą wilgoć
 
Testy dowiodły, że możemy zoptymalizować dopasowanie dla prawie 90% z Was, jednak w przypadku, gdy potrzebna jest para wkładek z "taylor made" - indywidualnie dopasowana, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni zestaw wkładek.

Bezpieczeństwo

Watts spojrzał w szczególności na środowisko opieki zdrowotnej i odpowiednio ustalił swoje normy bezpieczeństwa. Wszystkie normy antystatyczne i antypoślizgowe zostały przetestowane i osiągnęły normę CE EN 20347 SRA.

Design

Watts, zaprojektowany przez van Berlo, powstał z 3 słów kluczowych: 
 
prostota, funkcjonalność i ponadczasowość.
 
Dzięki wdrożeniu nowych funkcji zespół projektantów był w stanie zresetować granice. Niedawno na Dutch Design Week firma Watts została uhonorowany przez GIO i nagrodą  "Good Industrial Design".
 

Obuwie medyczne

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 sklep dla lekarza każdej specjalności to renomowany dostawca sprzętu medycznego od ponad 33 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl