telefon

+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Tympanometry

ADI BOX, różne rozmiary do tympanometrii i OAE (1 opakowanie) ADI BOX, różne rozmiary do tympanometrii i OAE (1 opakowanie)
Cena:

329,00 zł

Cena regularna: 389,00 zł

Najniższa cena: 389,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Amplivox Tympanometr Otowave 102 Amplivox Tympanometr Otowave 102
Producent: Amplivox
Cena:

10 960,92 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Amplivox Tympanometr Otowave 102-C Amplivox Tympanometr Otowave 102-C
Producent: Amplivox
Cena:

13 053,96 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Amplivox Tympanometr Otowave 202/202H Amplivox Tympanometr Otowave 202/202H
Producent: Amplivox
Cena:

14 265,72 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Amplivox Tympanometr Otowave 302/302+ Amplivox Tympanometr Otowave 302/302+
Producent: Amplivox
Cena:

15 339,78 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Tympanometr to urządzenie wykorzystywane w medycynie, a konkretnie w audiologii, do oceny funkcjonowania ucha środkowego. Jest to bardzo przydatne narzędzie w diagnozowaniu różnych stanów i schorzeń ucha, takich jak zapalenie ucha środkowego, perforacja błony bębenkowej, czy dysfunkcja trąbki Eustachiusza.

Tympanometr działa poprzez generowanie fali dźwiękowej, która jest wprowadzana do kanału słuchowego. Na podstawie odbicia tej fali urządzenie mierzy mobilność błony bębenkowej oraz ciśnienie powietrza w uchu środkowym. Wykres z tych pomiarów, zwany tympanogramem, może dać specjalistom cenne informacje o stanie ucha środkowego.

Urządzenie to najlepiej sprawdza się w gabinetach lekarskich, takich jak gabinety otolaryngologów (lekarzy specjalizujących się w chorobach uszu, nosa i gardła) lub audiologów. Tympanometria jest zazwyczaj częścią rutynowej oceny słuchu, ale może być również używana do monitorowania stanu pacjentów z chronicznymi problemami ucha.

Wkładki do tympanometru, takie jak wkładki ADI, są istotnym elementem urządzenia, który wprowadza się do kanału słuchowego pacjenta podczas badania. Mają one na celu stworzenie szczelnego zamknięcia kanału słuchowego, aby umożliwić precyzyjne pomiary. Wkładki są jednorazowe, co pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji pomiędzy pacjentami.

Wkładki ADI dostępne są w różnych rozmiarach, od 7 mm do 19 mm, co pozwala dopasować je do różnych rozmiarów kanałów słuchowych. Wybór odpowiedniego rozmiaru wkładki jest bardzo ważny dla precyzyjności pomiarów. Jeśli wkładka jest zbyt duża lub zbyt mała, może to wpłynąć na wyniki badania. Ponadto niewłaściwy rozmiar wkładki może być niewygodny dla pacjenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium