+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Kategoria: Inteligentne Elektroniczne Stetoskopy

Nasze inteligentne elektroniczne stetoskopy łączą zaawansowaną technologię wykrywania słabych sygnałów, analizy akustycznego sygnału oraz sztuczną inteligencję w jednym kompakcyjnym urządzeniu. To połączenie znacząco podnosi możliwości diagnostyczne, zapewniając precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjenta.

Cyfrowy stetoskop przyszłości

 

Stetoskopy Elektroniczne

Stetoskop elektroniczny Skeeper Stetoskop elektroniczny Skeeper
Producent: SmartSound
Cena:

2 214,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stetoskop elektroniczny

Jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem medycznym i ma takie cechy, jak elektronicznie wzmacniana jakość dźwięku, nagrywanie dźwięku i zmniejszone zakłócenia szumów (co poprawia diagnozowanie). Ponadto lekarze mogą rejestrować dźwięki serca i płuc pacjenta i zintegrować je z elektronicznymi systemami szpitalnymi. W związku z tym zwiększenie zastosowania stetoskopów elektronicznych w celu poprawy diagnostyki jest głównym czynnikiem napędzającym wzrost rynku w okresie prognozy.

Stetoskopy elektroniczne - prognozy - CAGR Skumulowany Roczny Wskaźnik Wzrostu

Oczekuje się, że segment stetoskopów elektronicznych będzie świadkiem CAGR (Skumulowany Roczny Wskaźnik Wzrostu – wskaźnik wykorzystywany do obliczeń średniego rocznego wzrostu pewnej wielkości w badanym okresie, np. średniego wzrostu zysków, wartości majątku, czy poziomu zatrudnienia w przedsiębiorstwie, w określonym latami przedziale czasowym ) na poziomie 5,5% na rynku stetoskopów w latach 2020-2027.  

Stetoskopy Elektroniczne Grupy użytkowników: 

 • Uczelnie Medyczne
 • Lekarze Pediatrzy
 • Telemedycyna
 • Lekarze pierwszego kontaktu
 • Lekarze pracujący w szpitalach i klinikach uniwersyteckich
 • Studenci medycyny, praktykanci, rezydenci
 • Pielęgniarki, pielęgniarki środowiskowe 
 • Ratownicy medyczni 
 • Lekarze sportowi 
 • Weterynarze 
 • Lekarze pracujący na prowincji i w trudnych warunkach Personel medycyny wojskowej
 • Rodzice małych dzieci


Stetoskop elektroniczny z wyjściem AUDIO

stetoskop elektroniczny


Większość stetoskopów współcześnie na rynku posiadają sygnał wyjściowy audio, który pozwala na przesyłanie danych w czasie rzeczywistym za pomocą towarzyszącego oprogramowania. To oprogramowanie może zawierać algorytmy opracowane do interpretacji i diagnozy wyjścia audio uzyskanego przez stetoskop (jak np. eKuore digital elektroniczny, The CloudStetho). 


Stetoskop cyfrowy elektroniczny – rozwiązania zintegrowania z urządzeniami jak smart phone lub laptop

Inteligentny elektroniczny stetoskop integruje technologię wykrywania słabych sygnałów, technologię analizy sygnału akustycznego i sztuczną inteligentną technologię w jednym urządzeniu, wszystko to znacznie poprawia możliwości diagnostyczne (jak Smartho2), zmniejszając w ten sposób zależność od lekarzy w zakresie wczesnej diagnostyki wszelkich chorób układu oddechowego oraz układu sercowo-naczyniowego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium