+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Idealna Waga Lekarska / Medyczna do gabinetu pielęgniarskiego 1
Idealna Waga Lekarska / Medyczna do gabinetu pielęgniarskiego

trwałości i wytrzymałości wagi lekarskiej pielęgniarskiej C-201 świadczy fakt, że większość z nas, chociaż raz w życiu, była ważona na podobnych wagach mechanicznych. W wielu gabinetach ten sprzęt był starszy od badanych pacjentów, a mimo wszystko nadal idealnie wskazywał masę ciała i wzrost. Fenomenem tego typu urządzeń jest ich prostota i wykorzystanie sprawdz

waga lekarska pielęgniarska C-201onych rozwiązań. W tej wadze -pozbawionej wszelkiej elektroniki - praktycznie nie ma się co zepsuć! Oczywiście możliwe jest mechaniczne uszkodzenie, ale to już wynika ze sposobu eksploatacji, a nie sposobu działania wagi. Prawidłowość wykonywanych badań należy oczywiście potwierdzać w Okręgowych Urzędach Miar i Wag, zgodnie z wymaganiami prawa, co 24 miesiące dokonuje się ponownej legalizacji.  

Masywna, klasyczna i tradycyjna konstrukcja wagi, nie tylko nadaje wyjątkowy, niepowtarzalny charakter  pomieszczeniu, ale jednocześnie ma również wiele zalet. Wśród małych i młodych pacjentów budzi respekt oraz zaciekawienie - jest duża szansa, że raczej sami, bez nadzoru, nie będą próbowali się zważyć.

Urządzenie wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Waga jest bardzo solidna. Ma szeroką, antypoślizgową podstawę. Kolumna może posłużyć jako pomoc przy wchodzeniu na wagę.

 

Waga wyposażona jest w kółka, co ułatwia jej transport pomiędzy gabinetami i czyni z niej urządzenie mobilne.

 

Obustronna skala przy odważniku zapewnia czytelność wyniku pomiaru dla obu stron - lekarza i pacjenta. Jednoczesny pomiar wzrostu zapewnia kompleksowe badanie parametrów ciała.

 Przejście do sklepu z wagą WUNDER C-201.

Komentarze do wpisu (1)

28 sierpnia 2017

Fajna waga szkolna / lekarska co przetrwała u nas już trochę lat. Szkolny klub sportowy też z nie korzysta!

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium