Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kolposkopy

Kolposkop to rodzaj medycznego mikroskopu używanego głównie w ginekologii do dokładnego badania szyjki macicy, pochwy i warg sromowych. Jest to urządzenie stacjonarne lub przenośne, które umożliwia lekarzowi zobaczenie powiększonego obrazu badanego obszaru.

Badanie kolposkopowe, czyli kolposkopia, jest procedurą diagnostyczną, która jest często stosowana po wynikach testów na obecność wirusa HPV (wirusa brodawczaka ludzkiego) lub nieprawidłowych wynikach cytologii, które mogą sugerować dysplazję lub inny stan przedrakowy.

Kolposkopia pozwala na dokładne zbadanie obszarów szyjki macicy, które mogą być źródłem nieprawidłowości i pozwala na pobranie wycinków (biopsji) tych obszarów do dalszych badań histopatologicznych. Kolposkopia może być również stosowana w diagnostyce innych stanów, takich jak zapalenie szyjki macicy, polipy czy brodawczaki.

To jest bardzo ważne narzędzie w prewencji i diagnostyce raka szyjki macicy, który jest jednym z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet na świecie. Dzięki kolposkopii możliwe jest wcześniejsze wykrycie nieprawidłowości i podjęcie odpowiednich działań terapeutycznych.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 sklep dla lekarza każdej specjalności to renomowany dostawca sprzętu medycznego od ponad 33 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
Inni klienci kupili również
Koposkop C43 COLPOSCOPE
Koposkop C43 COLPOSCOPE

36 720,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl