Opcje przeglądania

Audiometry

Audiometr Sibelsound DUO model A Audiometr Sibelsound DUO model A
Producent: Sibelmed
Cena:

8 100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Audiometr Sibelsound DUO model AOM Audiometr Sibelsound DUO model AOM
Producent: Sibelmed
Cena:

12 150,00 zł

szt.
zobacz więcej
BeHear® ACCESS stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® BeHear® ACCESS stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth®
Producent: Wear&Hear
Cena:

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 750,00 zł

Najniższa cena: 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
BeHear® NOW stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® BeHear® NOW stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth®
Producent: Wear&Hear
Cena:

999,00 zł

Cena regularna: 1 580,00 zł

Najniższa cena: 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Hear Link nadajnik Bluetooth® do Aparatów Słuchowych BeHear® Hear Link nadajnik Bluetooth® do Aparatów Słuchowych BeHear®
Producent: Wear&Hear
Cena:

185,00 zł

Cena regularna: 243,04 zł

Najniższa cena: 185,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Audiometr to urządzenie akustyczne służące do diagnostyki zaburzeń organicznych narządu słuchu. Podstawowym elementem audiometru jest generator akustyczny. Odbieranie tonów przez badanego odbywa się w drodze przewodnictwa kostnego lub powietrznego. Regulator natężenia dźwięku wyskalowany jest w decybelach HL. W czasie badania pacjent sygnalizuje odczuwanie dźwięków o odpowiednim zakresie. Badania audiometryczne to testy, które służą do oceny słuchu i diagnozowania problemów ze słuchem.

Badanie polega na prezentowaniu dźwięków o różnych częstotliwościach i intensywnościach, a następnie rejestrowaniu reakcji pacjenta na te dźwięki.

Audiometr to urządzenie służące do przeprowadzania badań audiometrycznych. Podczas wyboru audiometru należy kierować się kilkoma czynnikami:

1.Zakres częstotliwości: Audiometr powinien umożliwiać testowanie słuchu w szerokim zakresie częstotliwości (najczęściej od 125 Hz do 8 kHz).

2.Zakres głośności: Audiometr powinien umożliwiać testowanie słuchu w szerokim zakresie głośności (najczęściej od 0 do 120 dB SPL).

3.Dokładność pomiaru: Audiometr powinien być dokładny i niezawodny w pomiarze poziomu dźwięku.

4.Ergonomia i łatwość obsługi: Audiometr powinien być łatwy w obsłudze i wygodny dla pacjenta, aby testy można było przeprowadzać sprawnie i bez większych trudności.

5.Dodatkowe funkcje: Audiometr może mieć różne dodatkowe funkcje, takie jak programy diagnostyczne, analiza wyników testów, możliwość zapisu wyników na nośniku elektronicznym itp.

Podsumowując, wybierając audiometr należy zwrócić uwagę na zakres częstotliwości i głośności, dokładność pomiaru, łatwość obsługi oraz dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne w przeprowadzaniu testów słuchu.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 sklep dla lekarza każdej specjalności to renomowany dostawca sprzętu medycznego od ponad 33 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl