Opcje przeglądania

Doppler

 

Badanie dopplerowskie pomaga w wykryciu nieprawidłowości w przepływie krwi tętniczej i żylnej. np. zwężenia w postaci blaszki miażdżycowej czy zakrzepy, które w każdej chwili mogą się oderwać i zablokować tętnicę (może to prowadzić np. do udaru mózgu, zawału serca czy zatorowości płucne ).

Badanie dopplerowskie, czyli USG Doppler wygląda tak samo jak typowe badanie USG. Lekarz robiący badanie wykorzystuje "efekt dopplera" . Głowica USG rejestruje zmiany częstotliwości fal ultradźwiękowych odbitych od krwinek czerwonych. USG, Ultrasonograf zbiera i nagrywa te zmiany a dalej obrazuje je na ekranie w postaci wykresu przedstawiającego prędkość oraz kierunek przepływu krwinek. 

Dopplery Naczyniowe

Hadeco Bidop 7 Hadeco Bidop 7
Producent: Hadeco
Cena: 5 064,51 zł
szt.
zobacz więcej
Mankiet dopplerowski DPC 2,5 Hadeco Mankiet dopplerowski DPC 2,5 Hadeco
Producent: Hadeco
Cena: 440,44 zł
szt.
zobacz więcej

U

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 renomowany dostawca sprzętu medycznego od prawie 30 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl