Opcje przeglądania

Ultrasonograf - aparat USG

USG to jedno z podstawowych sprzętów medycznych. Dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym sklepie. USG do nie dawna kojarzyło się z dużym i masywnym urządzeniem. Dzisiaj mamy dostępne przewodowe i bezprzewodowe, przenośne usg, które sprawiają , że badanie usg staje się o wiele szybsze i wygodniejsze. I co bardzo ważne usg możemy sprawnie zabrać ze sobą i zrobić np. badanie u pacjenta w domu. Obecnie w swojej ofercie posiadamy ultrasonografy w różnych przedziałach cenowych. Jedną z naszych najnowszych i najnowocześniejszych propozycji jest ultrasonograf KOSMOS  . Aparaty te produkowane są prze firmę Echo Nous ze Seatle, WA, USA. USG POCUS KOSMOS oferuje wysokiej klasy obrazowanie USG. Urządzenie jest oparte na sztucznej inteligencji, nowatorskich technikach "deep learning" (głębokiego uczenia), które pomagają w rozwiązywaniu problemów i stawianiu diagnozy w opiece zdrowotnej. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji opracowany przez U2.ai, proces obrazowania echo serca został skrócony do kilku kliknięć, zamiast ponad 200. Twoje kompletne, zatwierdzone przez FDA narzędzie decyzyjne AI do echokardiografii jest tutaj: https://www.us2.ai/

USG KOSMOS SYSTEM to jedyne poręczne narzędzie sterowane sztuczną inteligencją, z porównywalną jakością jak w stacjonarnych aparatach USG (opartych na wózkach). KOSMOS Torso One to aparat wyposażony w sonę SEKTOROWĄ, natomiast KOSMOS Lexsa wykorzystuje głowicę liniową. 

Ultrasonograf - aparat USG EchoStetoskop 

Ultrasonografia w skrócie USG dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych w głowicy urządzenia. Wysyła ona falę o danej częstotliwości, które odbite przez narządy i tkanki wracają do głowicy. Odebrane sygnały są przetwarzane na obraz diagnostyczny, który przedstawia kształt i wielkość narządów. Dzięki usg, możemy skontrolować serca, płuc, stan nerek, jajników, jąder, piersi, moszny czy wątroby.

POCUS (point of care ultrasound - ultrasonografia w punkcie opieki).

Termin ultrasonografia w punkcie opieki (POCUS) odnosi się do przenośnych systemów ultrasonograficznych, które umożliwiają ocenę pacjentów bez konieczności fizycznej obecności na oddziale radiologii.

Innymi słowy, dobrą definicją technologii w punkcie opieki byłoby stwierdzenie, że POCUS obejmuje przenośne urządzenia ultrasonograficzne używane w procesie diagnostycznym w celu odniesienia się do określonych hipotez patologicznych, przy łóżku pacjenta; na oddziale ratunkowym, w karetce pogotowia, helikopterze lub samolocie ratunkowym.

POCUS to bardzo przydatna technika obrazowania nie tylko dla lekarzy medycyny ratunkowej, szeroko stosowana w krajach europejskich oraz w ramach programów rezydencyjnych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i krajach europejskich.

Platforma algorytmiczna

Ewoluująca platforma sztucznej inteligencji oparta na nowatorskich technikach deep learning (głębokiego uczenia) do rozwiązywania codziennych problemów w opiece zdrowotnej.

Nasza platforma AI jest przeznaczona dla wszystkich skanujących medyków, od początkujących lekarzy po ekspertów. Prowadzi skanujących medyków do najlepszego możliwego widoku i określa EF, SV i CO w ciągu kilku sekund, dając wszystkim lekarzom pewność potrzebną do podejmowania decyzji klinicznych i diagnostycznych przy łóżku pacjenta.

DYNAMICZNA elastyczność

KOSMOS USG łączy się ze sprzętowym tabletem z systemem Android QC Snapdragon (wymagany do wykonywania obliczeń AI). Możesz teraz doświadczyć wysokiej jakości obrazu systemu 64/128 kanałowego i możliwości głębokiego uczenia się na własnym urządzeniu. Kup od nas w pełni załadowany KOSMOS lub pobierz aplikację ze sklepu Google z aplikacjami i rozpocznij skanowanie.

Platforma edukacyjna:
https://kosmosplatform.com/kosmos-up

Zaprojektowana przez ekspertów w dziedzinie ultrasonografii w celu rozwoju edukacji.

POCUS USG TERMINY KLUCZOWE: obrazowanie diagnostyczne, brzuch, ostry ból brzucha, ostry zespół wieńcowy, zaawansowane podtrzymywanie życia serca, algorytmy, aorta, tętniak aorty, tamponada serca, ból w klatce piersiowej, zapalenie pęcherzyka żółciowego, kamica żółciowa, cholestaza okrężnicy, przewód żółciowy, stłuczenia, stany krytyczne, diagnostyka obrazowa, przepona,  duszność, obrzęk, echokardiografia, pogotowie ratunkowe, szpital, zatrzymanie serca, komory serca, krwotok, wodonercze, ciśnienie hydrostatyczne, niedociśnienie, hipowolemia, niedrożność jelit, laparotomia, tlen, zużycie tlenu, miednica, wysięk osierdziowy, nakłucie osierdzia, perystaltyka, opłucna, odma opłucnowa, systemy Point-of-care, ciąża, rokowanie, obrzęk płuc, zatorowość płucna, skierowanie, konsultacja, kolka nerkowa, urazy klatki piersiowej, torakostomia, klatka piersiowa, triaż, niewydolność zastawki trójdzielnej, USG, pęcherz moczowy;

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 renomowany dostawca sprzętu medycznego od prawie 30 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl