Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Posiadanie wagi osobowej w domu jest korzystne, zwłaszcza dla tych, którzy dbają o zdrowy tryb życia.

Domowa waga elektroniczna

WAGA Domowa

WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 807 POZAKLASOWA WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 807 POZAKLASOWA
Producent: seca
Cena:

220,00 zł

Cena regularna: 240,00 zł

Najniższa cena: 240,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 813 WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 813
Producent: seca
Cena:

410,00 zł

Cena regularna: 450,00 zł

Najniższa cena: 423,12 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Waga QardioBase X Waga QardioBase X
Producent: Qardio
Cena:

799,00 zł

szt.
zobacz więcej

Posiadanie wagi osobowej w domu przynosi wiele korzyści, szczególnie dla osób zainteresowanych utrzymaniem zdrowego stylu życia. Oto kilka powodów, dla których warto mieć wagę osobową:

Monitorowanie masy ciała: Regularne kontrolowanie masy ciała pozwala na śledzenie postępów, zarówno przy zrzucaniu kilogramów, jak i przy przybieraniu na wadze. Może to pomóc w wykrywaniu jakichkolwiek nagłych zmian w masie ciała, które mogą wskazywać na problemy zdrowotne.

Wsparcie dla celów zdrowotnych: Posiadanie wagi osobowej może wspierać różne cele zdrowotne, takie jak utrata wagi, przybranie na masie mięśniowej, czy utrzymanie zdrowej masy ciała. Można korzystać z wagi, aby sprawdzić, czy działania podejmowane w celu osiągnięcia tych celów są skuteczne.

Motywacja: Wizualizowanie postępów może być potężnym motywatorem. Obserwowanie, jak maleje lub wzrasta twoja masa ciała, może dać dodatkową motywację do utrzymania zdrowych nawyków.

Zrozumienie wpływu diety i ćwiczeń: Regularne ważenie może pomóc zrozumieć, jak różne czynniki wpływają na masę ciała. Na przykład, możesz zauważyć, że po pewnych treningach lub po spożyciu pewnego rodzaju pokarmów twoja waga ulega zmianie.

Część kompleksowej oceny zdrowia: Masa ciała to tylko jedno z wielu narzędzi, które można wykorzystać do oceny stanu zdrowia. Jest to często kluczowy składnik oceny zdrowia, w tym oceny ryzyka wielu chorób przewlekłych, takich jak choroby serca czy cukrzyca.

Pamiętaj jednak, że regularne korzystanie z wagi osobowej powinno być połączone z innymi metrykami zdrowia, takimi jak aktywność fizyczna, jakość diety, poziom stresu i jakość snu. Dodatkowo, warto zauważyć, że waga nie zawsze odzwierciedla zdrowie - wiele osób może mieć zdrową masę ciała, ale nadal cierpieć na problemy zdrowotne, podobnie jak osoby z nadwagą mogą być zdrowe.

 W ofercie wag domowych najnowocześniejsza wagą jest QARDIOBASE łączy w sobie w sobie wiele funkcji: pomiar BMI, pomiar tkanki tłuszczowej, pomiar masy mięśniowej. Wszystko zapisane i łatwo dostępne w aplikacji na telefon.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 sklep dla lekarza każdej specjalności to renomowany dostawca sprzętu medycznego od ponad 33 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
więcej więcej
Inni klienci kupili również
WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 813
WAGA OSOBOWA DOMOWA seca 813

410,00 zł

Cena regularna:

450,00 zł

Najniższa cena: 423,12 zł
szt.
Waga QardioBase X
Waga QardioBase X

799,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl