+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

BeHear® NOW stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth®

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 999,00 zł

Cena regularna: 1 580,00 zł

999.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Wear&Hear
Kod produktu: 1181

Opis

Aparat słuchowy - stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth®

BeHear® NOW to spersonalizowany stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth, który zapewnia ulepszoną możliwość wszechstronnego słyszenia (do połączeń telefonicznych, odtwarzania dźwięku i słyszenia w otoczeniu), a także do wspomagania słuchania. BeHear NOW można dostroić, aby dopasować go do Twoich specyficznych możliwości słyszenia we wszystkich aplikacjach, takich jak komunikacja głosowa za pomocą telefonu komórkowego, słuchanie muzyki itp.

Aparat słuchowy z apalikacją

Aparat z prostą, wbudowaną, samodzielną oceną słuchu!

Bezpłatna aplikacja (do pobrania z Google Play lub Apple Store), która działa na smartfonie, może być wykorzystana do przeprowadzenia prostej i szybkiej indywidualnej oceny słuchu. Korzystając z wyników oceny, produkt automatycznie dostosowuje elementy sterowania głosem i wejściem audio, aby dopasować je do poziomu słyszenia, tworząc różne profile w oparciu o środowisko odsłuchu (w pomieszczeniu / na zewnątrz, w zatłoczonym / itp.). System BeHear® NOW pozwala dostosować te profile w dowolnym momencie za pomocą prostej i szybkiej procedury.

Pozostań bezpieczny i czujny dzięki technologii ListenThrough™.

BeHear NOW pozwala pozostać w kontakcie ze środowiskiem podczas słuchania muzyki. Dzięki technologii poprawy dźwięku ListenThrough™, inteligentnemu algorytmowi, który pozwala na słyszenie ważnych dźwięków w uszach, będziesz mógł słuchać muzyki i angażować się w ulubione czynności, zachowując jednocześnie czujność na ważne dźwięki otoczenia.

BeHear NOW pomaga również poprawić rozumienie słuchu. Podczas rozmowy przez telefon lub słuchania poczty głosowej technologia EasyListen™ spowalnia mowę, aby poprawić zrozumiałość „szybkich rozmówców”, języków obcych i nagranych wiadomości.
 
mężczyzna w ruchu ulicznym z aparatem słuchowym

Nadajnik Bluetooth®, który łączy się z analogowym wyjściem dźwięku znajdującym się w większości standardowych urządzeń audio, w tym w telewizorach. BeHear NOW łączy się z nadajnikiem TV HearLink™, aby wysyłać sygnał audio telewizora bezpośrednio do sparowanego zestawu słuchawkowego BeHear NOW, eliminując w ten sposób dźwięki otoczenia, pogłos pokoju i inne rodzaje zakłóceń dźwięku, które utrudniają zrozumienie mowy i usłyszenie muzyki w najlepszej jakości. 

 
BeHear to wysokiej jakości spersonalizowany zestaw słuchawkowy Bluetooth z wbudowanymi funkcjami poprawy słuchu zapewniającymi optymalne wrażenia słuchowe.
 
 
Parametry elektryczne
 
Bluetooth
 • wersja 4.2, Klasa II
 • HFP 1.6, HSP 1.2, A2DP
 • Zasięg: 10 m
 Charakterystyki akustyczne
 • Maksymalny poziom ciśnienia dźwięku - SPL (OSPL90), HFA: 100dB SPL
 • Ustawienie Full-on Gain, HFA: 42 dB
 • Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD): lepsze (niższe) niż 
Dane odbiornika
 • Głośnik: 13,6 mm odbiorniki
 • Zakres częstotliwościowy  20 Hz do 20 kHz
Specyfikacje mikrofonu
 • mikrofony (łącznie cztery):
  • ECM (Elektretowy Pojemnościowy Mikrofon) z ultraniskim poziomem zakłóceń/hałasu 74 dB SNR w każdej słuchawce
  • MEMS mikrofon z niskim poziomem hałasu 64 dB SNR z wyjściem cyfrowym
 • Zakres częstotliwościowy  100 Hz do 15 kHz  
Bateria
 • Akumulator litowo-jonowy jednoogniwowy
 • Złącze do łądowania: Micro-USB
 • Pojemność: 250 mAH
Czas działania
 • Tryb słuchania:  12+ godzin
 • Rozmowa: 10+ godzin
 • Gra: 8+ godzin
 • Czuwanie: 600 godzin
Parametry mechaniczne
 • Waga zestawu: 29 g
 • Sposób noszenia: zauszny (zawieszany ztyłu na szyi)
 • Alarmy wibracyjne (mogś być włączone/wyłączone przy pomocy aplikacji BeHear NOW do smartfonu, w menu Ustawień)
 • przycisk POWER ON/OFF
 • sparowane połączenie Bluetooth
 • podłączenie do łądowarki
 • Połączenie Przychodzące (zsynchronizowane z dzwonkiem)
Dopuszczenia/Atesty:
 • CE RED
 • FCC
 • TELEC
Uwaga: Specyfikacja może ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.
 
OPCJONALNIE: Nadajniki Bluetooth HearLink lub HearLink PLUS Long Range
 
Nadajnik Bluetooth®, który łączy się z analogowym wyjściem dźwięku znajdującym się w większości standardowych telewizorów i innych urządzeń audio. Wysyła sygnał audio bezpośrednio do sparowanego zestawu słuchawkowego BeHear NOW, eliminując w ten sposób dźwięki otoczenia, pogłos w pokoju i inne rodzaje zakłóceń dźwięku, które utrudniają zrozumienie mowy i uznanie muzyki. Zestaw słuchawkowy BeHear NOW można jednocześnie podłączyć do nadajnika TV HearLink i smartfona. Umożliwia oglądanie telewizji z włączoną technologią ListenThrough (przekazywanie ważnych dźwięków otoczenia przez zestaw słuchawkowy), a także odbieranie / wykonywanie połączeń telefonicznych.
 
Pliki do pobrania:
 

Dane techniczne

Wysokość (opakowanie) 5cm
Szerokość (opakowanie) 9,5 cm
Długość (opakowanie) 17 cm
Waga (w opakowaniu) 0,20 kg

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

18 lutego 2020

Zestawy słuchawkowe BeHear Now pozwalają na dostrojenie z poziomu apki i nasze testy potwierdziły iż są wyniki są prawie identyczne jak te przeprowadzone audiometrem w kabinie audiometrycznej.  Nie są to urządzenia typu „aparat słuchowy” - jest nowa alternatywa dla aparatów słuchowych. Po angielsku nazywane są "Herables" (Słyszące) albo: Personal Hearing Products (PHP) - Osobiste Produkty Słuchowe (OPH). OPH to produkty elektroniki użytkowej, które łączą osobistą poprawę słuchu z połączeniami głosowymi, słuchaniem muzyki i osobistą pomocą. Aparaty słuchowe pozostają dla osób, które wolą niewidoczne urządzenia lub gdy ich ubytek słuchu nie może być leczony za pomocą przewodowych aparatów słuchowych. Zestawy słuchawkowe NIE są urządzeniem medycznym. NFZ nie refunduje zakupu. Informacja o producencie: Firma Alango Technologies, Ltd., założona w 2002 r., jest wiodącym dostawcą technologii poprawy dźwięku w komunikacji głosowej. W 2015 roku wprowadziła na rynek linię spersonalizowanych rozwiązań wzmacniających słyszenie Wear & Hear, które zapewniają stylowe, niedrogie i samo-dostosowujące się wrażenia słuchowe. Ważne dźwięki, głosy ludzi i przesyłane strumieniowo audio są dostosowane do specyficznych preferencji użytkownika.   

21 lutego 2020

najprostsza to odpowiedziec kazdemu pocałuj mnie w dupę nawet nie słysząc co mówi , bo wiadomo że mówi daj a nie masz . firmy produkujące aparaty sluchowe są najgorsze z calej branży zwiazanej z ochroną zdrowia, zerują zwykle na ludziach starych i biednych których przekonują zeby z emeryturki wysupłali 5-7tys zlotych na gadzecik wart tyle co byle jaki telefon komórkowy . ten kto okazuje zniecierpliwienie że go nie słyszę i nie mówi głośniej abym usłyszal naraża się na cios ze łba . gdyby wszyscy staruszkowie tak robili. chamstwo nauczyło by się mówić głosno i wyraźnie , a wasza firma splajtowała .

21 lutego 2020

Szanowny Panie, dziękujemy bardzo za ciekawy komentarz (skierowany pod adresem firm z dziedziny aparatów słuchowych), ale my jesteśmy z tej branży! Alango Technologies nie produkuje APARATÓW SŁUCHOWYCH!!! BeHear® to nie tylko przyjazne rozwiązanie dla osób NIEDOSŁYSZĄCYCH (które z jakichkolwiek powodów nie używają aparatów słuchowych). BeHear® NOW to spersonalizowany stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth, który zapewnia ulepszoną możliwość wszechstronnego słyszenia (do połączeń telefonicznych, odtwarzania dźwięku i słyszenia w otoczeniu), a także do wspomagania słuchu. Cena ? Zapraszam do zapoznania się ze specyfikacją: https://medica91.com/.../BeHear-NOW-stereofoniczny.../1181

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium