+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Stetoskop Elektroniczny The CloudSteth Smart Phone - inteligentny stetoskop system do TELEMEDYCYNY

Dostępność: Zapytaj o cenę
Cena: 1 487,51 zł 1487.51
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.77845
Producent: MedicOffice
Kod produktu: G-100

Opis

Stetoskop elektroniczny - najmniejsze słuchawki lekarskie na rynku! 

Uwaga: Aplikacja na android i iOS jest niedostępna w języku polskim.

Teraz w zestawie rękaw silikonowy oraz klasyczna lira typu "littmann" (lira stetoskopu umieszczona w drenie akustycznym). 

Lira stetoskopu typu Littmann        Silikonowa osłona stetoskopu

stetoskop elektroniczny cyfrowe nagranie badania

Inteligentny stetoskop SMARTPHONE The CloudStetho stetoskop elektroniczny cyfrowy. System plug & play - wystarczy wpiąć w głowicę fonendoskopu słuchawki AUDIO i stetoskop gotowy jest do działania. Idealny stetoskop dla lekarzy z niedosłuchem, do edukacji oraz codziennej pracy lekarza, telemedycyny, dla rodziców do opieki domowej. Uniwersalne urządzenie 

Nowość po raz pierwszy została zaprezentowana na targach CES w Las Vegas. Pierwsza prezentacja urządzenia w Polsce będzie miała miejsce na tagach SALMED 2018 oraz kongresie TOP MEDICAL TRENDS 2019.

Stetoskop - Testujemy aplikacje iOS 

Nagrywanie na aplikacjach Dyktafon oraz RecApp wypadło bardzo pozytywnie. Obie te apki dostępne są bezpłatnie w App Store. Zapisane badania można udostępniać do dalszej konsultacji albo edukacji lekarzy i studentów medycyny. Obie te apki nie wyświetlają reklam. Obok fotka z aplikacji RecApp. W trakcie nagrania oraz w odtwarzaniu nagrań na ekranie pojawia się audiogram. W aplikacjach do nagrywania znaleźliśmy aplikację Recorder która nagrywa badanie i prezentuje audiogram w formie amplitudy. 

Dydaktyczny Stetoskop 

Urządzenie to perfekcyjne narzędzie do dydaktyki! Zapraszamy do tworzenia biblioteki badań. 

Obsługa prosta i intuicyjna. Wzmocnienie dźwięku bardzo przydatne dla lekarzy tracących słuch, początkujących i specjalistów kardiologów, pediatrów, internistów i lekarzy pulmonologów. 

Stetoskop telemedyczny

The CloudSteth to cyfrowe urządzenie z elektroniczną transmisją danych z czujnikiem kryształem  piezoelektrycznym. 

Dzięki systemowi The CloudSteth także mniej doświadczeni lekarze są w stanie zdiagnozować schorzenie pacjenta już podczas pierwszego badania. System umożliwia lekarzowi zapis osłuchu z badania dzięki transmisji danych bezpośrednio do smartphona albo komputera i wyświetlania auskultacji w postaci fonokardiogramu. Dzięki tej możliwości, lekarz może odsłuchać zarejestrowany dźwięk w dobrych warunkach umożliwiających lepszą analizę i diagnozę. System pozwala również na przeprowadzenie badania serca płodu (od 5 miesiąca życia). 

WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) podaje, że 15% zgonów spowodowane jest zapaleniem płuc u  dzieci do 5 lat (czyli powoduje śmieć u 920.130 dzieci). Stetoskop cyfrowy elektroniczny idealnie sprawdza się w warunkach domowych. Dziecko jest przeziębione, kaszle a może zachorowało na zapalenie płuc? Inteligentny stetoskop The CloudSteth pomoże w diagnozie bez wychodzenia z domu! W prosty i szybki sposób można zapisać badanie stetoskopem i przesłać do specjalisty do szybkiej diagnozy w 3 krokach:

KROK 1:

Inteligentny stetoskop pozyskuje dane brzmienia płuc i serca w ciągu 15 sekund (każdy może monitorować stan zdrowia w domu)

KROK 2:

Aplikacja na SmartPhone wgrywa pozyskane badanie do chmury

KROK  3: 

Dane przetwarzane są przez specjalny logarytm na podstawie zgromadzonych danych 

System podpowiada diagnozę, a zapisane badanie można przekazać do dalszej diagnozy przez lekarz specjalistę. 

Uniwersalny stetoskop elektroniczny.

Komputerowy system do auskultacji z oprogramowaniem. (w zestawie) do generowania fono-audiogramów. 

Inteligentny system zawiera również bazę danych z zapisami dźwięków, które są w stanie zidentyfikować tylko najbardziej doświadczeni praktycy medyczni.   

Grupa użytkowników: 


 • Uczelnie Medyczne
 • Lekarze Pediatrzy
 • Telemedycyna
 • Lekarze pierwszego kontaktu
 • Lekarze pracujący w szpitalach i klinikach uniwersyteckich
 • Studenci medycyny, praktykanci, rezydenci
 • Pielęgniarki, pielęgniarki środowiskowe 
 • Ratownicy medyczni 
 • Lekarze sportowi 
 • Weterynarze 
 • Lekarze pracujący na prowincji i w trudnych warunkach Personel medycyny wojskowej
 • Rodzice małych dzieci

Cechy i zalety urządzenia:

Wybór zakresu częstotliwości

Stetoskop elektroniczny umożliwia badającemu wybranie jednego z 3 zakresów częstotliwości: do osłuchu serca, płuc oaz uśrednione (płuca + serce). Funkcje te pozwalają na lepszą niż kiedykolwiek auskultację. System redukcji szumów

Indywidualne konfigurowanie poziomu dźwięku

Stetoskop elektroniczny wyposażony jest w system regulacji natężenia dźwięku. Użytkownicy mogą wybrać poziom dźwięku, który najbardziej im odpowiada w intuicyjny i szybki sposób.

System zarządzania energią

Zasilany jest przez baterię jonowo-litową, którą można naładować przez kabel USB (w zestawie)

Automatyczne wyłączanie inteligentny stetoskop

Stetoskop wyłącza się automatycznie, jeśli nie jest używany przez 3 minuty. Wskaźnik niskiego poziomu ładowania informuje użytkownika o konieczności doładowania baterii.

Łatwa obsługa

Stetoskop elektroniczny The CloudSTETH, dzięki specjalnie zaprojektowanemu unikalnemu systemowi, obsługiwany jest wyłącznie przy użyciu palca wskazującego.

Wygodne użytkowanie

Specjalnie dla wygody użytkownika wszystkie funkcje stetoskopu są wyraźnie i wygodnie umieszczone na urządzeniu, wskaźnik baterii i przycisk trybu są nieduże, ale łatwe do odczytu. 

Podobna waga i wyczucie

Stetoskop elektroniczny waży (z lirą lekarską) 170g – tyle co przeciętny standardowy stetoskop. Stetoskop przypomina w użyciu standardowy stetoskop. 

Wygodny w użyciu, komfortowe oliwki

Stetoskop wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane oliwki, a ich kształt, kąt ustawienia i zastosowany materiał zapewniają maksymalny komfort (opcja).

Wytrzymałość

Użycie najwyższej jakości materiałów zapewnia dużą wytrzymałość i wieloletnią pracę.  

Monitoring, rejestracja, odtwarzanie

Stetoskop The ClaudSteth umożliwia monitoring pacjenta, nagranie badania i zachowanie go do późniejszego porównania. Umożliwia także wysyłanie wyników badania przez Internet do innych użytkowników.

Zarządzanie danymi pacjenta

Użytkownik może zarządzać niezliczoną ilością pacjentów i takimi informacjami jak: historia choroby, informacja medyczna, adres, numer telefonu, PESEL, waga, ciśnienie itp.

Doskonałe narzędzie konsultacyjne

Fonokardiogram może być wydrukowany i konsultowany podczas konsyliów przez wielu specjalistów.

Doskonałe narzędzie edukacyjne

Zastosowanie głośników umożliwia słyszenie dźwięków przez wiele osób równocześnie w czasie rzeczywistym lub późniejszy odsłuch dokonanego nagrania.

Stetoskop elektroniczny obejmuje teraz oprogramowanie dzięki któremu można archiwizować przeprowadzone badania do pobrania na APP STORE (dla iOS) albo GOOGLE + (dla Android) Medica91.com jest autoryzowanym licencjonowanym dystrybutorem systemów The StethCloud na terenie Polski od 2018 roku. Stetoskopy elektroniczne The CloudSTETHO (również inne urządzenia i sprzęt medyczny) są sprzedawane również na platformie Allegro.pl. Nasz sklep online spełnia bardzo wysokie standardy allegro i posiada tytuł: Super Sprzedawca.


Product Model: The ClouSTETHO inteligentny stetoskop elektroniczny - cyfrowy
Wymiary: 45mm x 45mm x 45mm
Waga urządzenia: 80g (w tym bateria)
Żywotność baterii: Naładowanie i rozładowanie ponad 500 razy
Specyfikacja baterii: 3.7V, 480mAh
Rodzaj pracy: Praca ciągła
Ładowanie na wejściu: DC 5V, 1 A
Rodzaj badań: Płuca, serce i inne organy wewnętrzne w zależności od wybranego trybu / częstotliwości
Zakres częstotliwości: 30Hz-1200Hz
Tryby: Serce, Płuca, Srece i Płuca Heart
Oprogramowanie: Windows, Mac, Linux, Android and iOS
Funkcje: Nagrywanie badania serca oraz płuc (AUDIO) Dźwięki płucne. Monitorwanie stanu sreca oraz oddychania Dźwięki sercowe. Rejestrowanie pulsu.
Oprogramowania: Camera for heart rate. It can monitor the heartbeat by app not equipment. Simply putting your finger on the camera.
Funkcja samo-diagnozy. System pozwala na diagnozowanie oraz sugerowanie diagnozy dzięki bazie Mighty opracowane przez MAYO clinic health database.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

11 lutego 2018

Czy to oznacza że za pomocą tego elektronicznego stetoskopu będę mogła przeprowadzić badanie w warunkach domowych i przesłać do konsultacji naszemu lekarzowi domowemu?

27 lutego 2018

Jaki jest czas pracy baterii?

14 listopada 2018

Czy w takim razie moge sama sprawdzic czy np. juz jest to cos powaznego ? Czy tylko lekarz jest w stanie ocenic ?

31 marca 2019

mama Anna: "Czy to oznacza że za pomocą tego elektronicznego stetoskopu będę mogła przeprowadzić badanie w warunkach domowych i przesłać do konsultacji naszemu lekarzowi domowemu?" odp. Tak, jest to jedna z funkcji stetoskopu - oprócz wzmocnienia dźwięku (przydatnego dla lekarzy z utratą słuchu) stetoskop pozwala na przeprowadzenie badania (auskultacji) w domu i przesłanie do dalszej konsultacji. INTELIGENTNY STETOSKOP SYSTEM DO TELEMEDYCYNY - dzięki sztucznej inteligencji sam ocenia stan zdrowia i podpowiada diagnozę.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium