+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Ultrasonograf KOSMOS LEXSA system z sondą liniową uniwersalne POCUS przenośne USG EchoStetoskop

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 58 988,00 zł 58988.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Echo Nous KOSMOS
Kod produktu: Kosmos LEXSA

Opis

Lexsa, nowa 128-kanałowa sonda liniowa EchoNous

Sonda liniowa Lexsa na platformie Kosmos umożliwi wysokiej jakości obrazowanie w dowolnym miejscu w szpitalu, gabinecie lekarskim lub klinice.

Technologia Kosmos tworzy nowy świat kliniczny, oferując wysokiej klasy obrazowanie, EKG i cyfrową auskultację z zaawansowanymi funkcjami AI, CW i PW Doppler, aby wspierać lekarzy w podejmowaniu krytycznych decyzji w miejscu opieki. 

Kosmos icons 32p Hi Res Orange    OBRAZOWANIE W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI JAK W SYSTEMACH WÓZKOWYCH
Kosmos icons 32p Torso Orange     PORĘCZNY PRZENOŚNY SYSTEM USG
Kosmos icons 32p Auscultation Orange     SYSTEM OPARTY NA SONDZIE LINIOWEJ 
Kosmos icons 32p ECG Orange    PLATFORMA ULTRAPRZENOŚNY APARAT USG 
 

Zaplanuj przetestowanie systemu tutaj: 

https://kosmosplatform.com/pocus-101-lp

SYSTEM Kosmos Bridge Tablet z sondą liniową LEXSA 

Lexsa oferuje obrazowanie - sonda liniowa - na wysokim poziomie i jest sondą do obrazowania struktur naczyniowych, nerwów, płuc i MSK - Medycyna mięśniowo-szkieletowa (medycyna MSK) to diagnostyka i leczenie problemów wynikających z układu mięśniowo-szkieletowego. Obejmuje to urazy i choroby mięśni, kości i stawów kończyn i kręgosłupa.
 
Lexsa została zaprojektowana specjalnie dla platformy Kosmos, pierwszego „hybrydowego” narzędzia USG Point-of-care (POCUS) – zdefiniowanego jako ultraprzenośne urządzenie zdolne do wytwarzania obrazów o jakości diagnostycznej, dorównującej tym z większych, droższych jednostek opartych na wózkach .

Lexsa łączy się z opatentowaną przez firmę Kosmos Bridge ultra bezpieczną platformą, a także tabletami z systemem Android S6 – z S7 wkrótce dostępnym – w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu przy łóżku pacjenta do ultrasonografii nerwowej, płucnej, naczyniowej i mięśniowo-szkieletowej. Platforma Kosmos oferuje teraz trzy sondy przetwornikowe, umożliwiające obrazowanie POCUS niemal całej anatomii wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

Sonda Lexsa na platformie Kosmos umożliwi wysokiej jakości obrazowanie w dowolnym miejscu w szpitalu, gabinecie lekarskim lub klinice. Dzięki wysokiej jakości możliwościom obrazowania kończyn, Lexsa może stać się kluczowym narzędziem ultrasonograficznym do umieszczania linii centralnej, blokowania nerwów i prowadzenia wstrzyknięć do stawów; z potencjałem poprawy bezpieczeństwa i łatwości umieszczania przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka infekcji.

Przystępna cena Kosmosa, w tym Lexsy, umożliwi zakup wielu jednostek w porównaniu z większymi systemami opartymi na wózkach; otwarcie drzwi do redukcji opóźnień w diagnostyce i zabiegach oraz ogólnych kosztów.
 
Lexsa ma teraz tylko tryb 2D/M. W ciągu najbliższych kilku tygodni wprowadzimy Color Doppler w Lexsie jako standardową funkcję. PW ukaże się w I kwartale i będzie opcją do zakupu.
 
 
 
 
Kosmos icons 32p AI Orange    TECHNOLOGIA OBRAZOWANIA OPARTA NA SONDZIE LINIOWEJ 
Kosmos icons 32p Secure Orange   DANE ZGODNE Z HIPAA I ZABEZPIECZONE
Kosmos icons 32p Exports Orange    WSPARCIE DICOM W OBRAZOWANIU BADAŃ
Kosmos icons 32p Archive Orange    SYSTEM CHROMECAST POZWALA NA WYGODNE PRZESYŁANIE OBRAZÓW DO EKRANU TELEWIZORA  
Kosmos icons 32p Durable Orange    PRZETESTOWANY APARAT USG NA PRZYPADEK UPADKU Z WYSOKOŚCI 1 METRA 
 

Platforma algorytmiczna

Ewoluująca platforma sztucznej inteligencji oparta na nowatorskich technikach deep learning (głębokiego uczenia) do rozwiązywania codziennych problemów w opiece zdrowotnej.
 
Nasza platforma AI jest przeznaczona dla wszystkich skanujących medyków, od początkujących lekarzy po ekspertów. Prowadzi skanujących medyków do najlepszego możliwego widoku i określa EF, SV i CO w ciągu kilku sekund, dając wszystkim lekarzom pewność potrzebną do podejmowania decyzji klinicznych i diagnostycznych przy łóżku pacjenta. 

DYNAMICZNA elastyczność

Kosmos łączy się ze sprzętowym tabletem z systemem Android QC Snapdragon (wymagany do wykonywania obliczeń AI na krawędzi). Możesz teraz doświadczyć wysokiej jakości obrazu systemu 64/128 kanałowego i możliwości głębokiego uczenia się na własnym urządzeniu. Kup od nas w pełni załadowany Kosmos lub pobierz aplikację ze sklepu Google z aplikacjami i rozpocznij skanowanie.

Platforma edukacyjna: 
 
Zaprojektowana przez ekspertów w dziedzinie ultrasonografii w celu rozwoju edukacji.
 

POCUS (point of care ultrasound - ultrasonografia w punkcie opieki)

Termin ultrasonografia w punkcie opieki (POCUS) odnosi się do przenośnych systemów ultrasonograficznych, które umożliwiają ocenę pacjentów bez konieczności fizycznej obecności na oddziale radiologii.
 
Innymi słowy, dobrą definicją technologii w punkcie opieki byłoby stwierdzenie, że POCUS obejmuje przenośne urządzenia ultrasonograficzne używane w procesie diagnostycznym w celu odniesienia się do określonych hipotez patologicznych, przy łóżku pacjenta; na oddziale ratunkowym, w karetce pogotowia, helikopterze lub samolocie ratunkowym. 
 
POCUS to bardzo przydatna technika obrazowania nie tylko dla lekarzy medycyny ratunkowej, szeroko stosowana w krajach europejskich oraz w ramach programów rezydencyjnych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i krajach europejskich.
 
Ultrasonografia w miejscu opieki (POCUS) to szybko rozwijająca się metoda diagnostyczna, którą wykonują i interpretują lekarze przy łóżku pacjenta. Coraz więcej raportów wskazuje, że POCUS może modyfikować diagnozy, kierować dalszymi testami i zmieniać terapię medyczną. 
 
 
  

Ultrasonograf KOSMOS

KOSMOS USG jest skutecznym narzędziem, które może obniżyć koszty zaawansowanego obrazowania, poprawić opiekę / bezpieczeństwo pacjenta oraz zwiększyć bezpośrednie interakcje lekarz-pacjent, usprawniając  w ten sposób  proces leczenia.

O EchoNous

EchoNous uruchamia portal internetowy usprawniający edukację w zakresie ultrasonografii

Założona w 2016 roku firma EchoNous opracowuje wiodące w branży, inteligentne narzędzia POCUS, które pomagają lekarzom rozwiązywać typowe codzienne problemy w służbie zdrowia. Jej flagowe urządzenie, Kosmos, oferuje skany serca, płuc i jamy brzusznej o jakości diagnostycznej za pomocą poręcznego narzędzia. Produkt oferuje funkcje USG, EKG, kolorowego PW i CW Dopplera, działa jak stetoskop cyfrowy i zapewnia skanowanie serca sterowane sztuczną inteligencją - pierwsze w branży w jednym urządzeniu. Dowiedz się więcej na www.echonous.com.

Portal został zaprojektowany przez ekspertów zajmujących się ultrasonografią i umożliwia studentom medycyny skuteczniejsze rozwijanie umiejętności związanych z ultrasonografią. Platforma pomaga również przygotować studentów do środowisk klinicznych w branży, która coraz częściej wymaga biegłości w ultrasonografii.

Dane techniczne

Pamięć systemowa 128 GB
Gwarancja 5 lat
Waga Sonda Torso: 227 gram Tablet: 652 grams
Wyświetlacz 203,2 mm, gorilla glass, ekran dotykowy, 1920 x 1200 pikseli
Wymiary tabletu 216 x 146 x 59 mm
Wymiary sondy Torso 150 x 56 x 35 mm
Trwałość baterii 90 minut ciągłego skanowania
Połączenie 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-fi, Łączność DICOM, przetwarzanie na urządzeniu - nie wymagana łączność z chmurą

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium