„Cicha epidemia” nieleczonego ubytku słuchu - Zestawy słuchawkowe BeHear od Alango Technologies 0
„Cicha epidemia” nieleczonego ubytku słuchu - Zestawy słuchawkowe BeHear od Alango Technologies

Nieleczony ubytek słuchu - konsekwencje i niedogodności

1 na 7 osób na całym świecie ma ubytek słuchu, który nieleczony może prowadzić do słabych wyników w szkole i pracy, izolacji, depresji, pogorszenia funkcji poznawczych, a nawet demencji. Mimo to niej niż 5% korzysta z aparatów słuchowych. Przyczyny obejmują wysokie koszty, piętno społeczne, niedogodności i niespełnione oczekiwania. 

Wiodący dostawca technologii dźwięku 

Firma Alango Technologies, Ltd., założona w 2002 r., jest wiodącym dostawcą technologii poprawy dźwięku w komunikacji głosowej. W 2015 roku wprowadziła na rynek linię spersonalizowanych rozwiązań wzmacniających słyszenie Wear & Hear, które zapewniają stylowe, niedrogie i samo-dostosowujące się wrażenia słuchowe. Ważne dźwięki, głosy ludzi i przesyłane strumieniowo audio są dostosowane do specyficznych preferencji użytkownika.

Wzmacniacze słuchu BeHear® NOW and BeHear® ACCESS

■ Samodzielny montaż / instalacja - dopasowanie i personalizacja w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji na iOS i Androida

Przyjazne cenowo - wszystkie funkcje zaawansowanego aparatu słuchowego w bardzo przystępnej cenie 

■ Design - stylowe, modne - lekka obudowa elektroniki użytkowej

■ Łączność - protokół Bluetooth® do poprawy jakości dźwięku w połączeniach mobilnych i przesyłanej strumieniowo muzyce

■ Jakość dźwięku - najlepsze komponenty akustyczne i zaawansowane chipsety zapewniają najlepszą jakość dźwięku

■ Ewolucja - wewnętrzny rozwój zapewnia istniejącym klientom ulepszenia i nowe funkcje 

BeHear®wear&hear to spersonalizowany wzmacniacz słuchu, który łączy konfigurowalne wzmocnienie dźwięku z funkcjonalnością stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® i asystent słuchania.

Przejmij kontrolę nad własnym słuchem

Bezpłatna aplikacja mobilna na iOS i Androida zawiera samooceny oceny słuchu. Wyniki służą do automatycznego generowania profili wzmocnienia dźwięku dla różnych środowisk. Dostosuj te profile w czasie rzeczywistym, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia osobiste w każdej sytuacji na żywo.

Bierz udział w rozmowie bez barier

Zaawansowana technologia oparta na danych wejściowych z czterech oddzielnych mikrofonów eliminuje rozpraszający hałas, jednocześnie wzmacniając ważne dźwięki. Rezultat: lepsza zrozumiałość mowy, niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę jeden na jednego, rozmawiasz na świeżym powietrzu, czy próbujesz podążać za tematem w hałaśliwym miejscu.

Zwiększ zrozumienie połączeń z telefonu komórkowego

Dzięki Easylisten™ mowę przychodzącą z konwersacji na telefonie komórkowym lub nagranych wiadomości można spowolnić dynamicznie i w czasie rzeczywistym bez zniekształceń, aby zwiększyć rozumienie, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego przebiegu rozmowy.

Zachowaj bezpieczeństwo i czujność, ciesząc się strumieniowym dźwiękiem

Funkcja ListenThrough™, zaprojektowana do przekazywania ważnych dźwięków podczas odtwarzania strumieniowego dźwięku, pozwala również określić poziom przejrzystości tych dźwięków, blokując niechciany hałas bez narażania jakości muzyki, wideo lub podcastów.

Wygodne dopasowanie słuchawek przez wiele godzin użytkowania

24 kombinacje silikonowych wkładek dousznych i zaczepów zapewniają doskonałe dopasowanie, a akumulator wystarczy na 12 godzin słuchu. Gdy nie jest używany, trzymaj zestaw słuchawkowy na szyi za pomocą magnesów na wkładki douszne. Nigdy nie martw się o utratę połączenia, ponieważ zestaw słuchawkowy wibruje, wskazując połączenia przychodzące. 

Zapraszamy do zapoznanie się z wideo "unboxing"

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 61 223 23 90

Email: info@medica91.com

    • Telemedycyna?
    • Żadna technologia nie zastąpi osobistego kontaktu z chorym, ale skorzystanie z narzędzia teleporady pomaga lekarzowi nawiązać relacje z pacjentem jeszcze przed jego pierwszą wizytą w poradni / szpitalu. Teleporada to krok w kierunku zdalnego monitoringu - TELEMEDYCYNY. Zdolność diagnozowania dolegliwości w wygodnych domach pacjentów (na smartfonach, które już posiadają) może prowadzić do wczesnego wykrycia schorzenia, co ostatecznie może obniżyć koszty opieki zdrowotnej. Czujniki smartfonów mogą teraz przetwarzać dane w celu diagnozowania wielu różnych schorzeń, w tym ciśnienia tętniczego, EKG, SpO2, tętna, częstości oddechów, wykrywania kaszlu, wykrywania nieregularnego bicia serca, stanu skóry i analizy czynności płuc i wielu innych ...Technologia, wraz z rosnącymi możliwościami oprogramowania i sprzętu do smartfonów, tworzy nowego pacjenta: bystrego, samoświadomego, zdeterminowanego, by przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem.
      na naszym blogu

więcej więcej
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl