+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

ABPMpro

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 10 320,00 zł 10320.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Szpitalny

ABPMpro to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie monitorowania ciśnienia krwi, które łączy tradycję z nowoczesnością. Wyposażony w wbudowane elektrody EKG, umożliwiające ciągłe rejestrowanie częstotliwości serca, ABPMpro jest idealnym wyborem dla długotrwałego pomiaru ciśnienia krwi w warunkach ambulatoryjnych. Pozwala to na wykrywanie fizycznego i psychologicznego stresu w kontekście pomiaru trwającego 24 godziny.

ABPMpro jest kompaktowym i łatwym w użyciu monitorem ciśnienia krwi, który oferuje wyższą wartość diagnostyczną dzięki jednoczesnemu i ciągłemu rejestrowaniu aktografii, pozycji ciała i częstotliwości serca. Dzięki zewnętrznym sensorom, ABPMpro jest modułowo rozszerzalny do Holtera EKG i ciągłego pomiaru ciśnienia krwi opartego na czasie przejścia impulsu (PTT).

Oprogramowanie do analizy danych oferuje efektywną analizę z możliwością wyboru widoku: szybki przegląd 24-godzinnego ciśnienia krwi lub surowe dane. ABPMpro jest łatwy do użycia: po prostu naciąga się na rękawicę, nie potrzebując żadnego rurki, co zapewnia duże komfort pacjenta. ABPMpro oferuje dwa metody pomiaru: oksymetryczną i PTT.

System oferuje możliwość uzyskania opisu holtera EKG za pośrednictwem asysty Cardiomatics. Opis jest dostępny w ciągu do 5 godzin od zgrania badania do aplikacji na PC. ABPMpro to wyjątkowe rozwiązanie, które łączy tradycję z innowacją, oferując wyjątkowe ceny i łatwość użycia.

Konstrukcja bez rurki
Zwiększony komfort noszenia dla pacjentów dzięki wyeliminowaniu rurki i zewnętrznego urządzenia - co prowadzi do znacznie większej chęci do tej metody pomiaru przez pacjentów (ABPM).

Wbudowany czujnik aktywności
Jednoczesny pomiar danych dotyczących aktywności poprawia diagnostykę i pomaga w rozróżnieniu między wysiłkiem fizycznym (fizjologicznym) a patologicznym wzrostem ciśnienia krwi wymagającym leczenia.

Wbudowany czujnik pozycji ciała
Automatyczna identyfikacja pór dnia i nocy za pomocą wbudowanych w urządzenie czujników aktywności i pozycji ciała - nie są potrzebne żadne dodatkowe informacje od pacjenta / precyzyjne i obiektywne określenie "czasu w łóżku".

Pomiar podczas napełniania i/lub opróżniania mankietu
Pomiary ciśnienia krwi podczas napełniania mankietu prowadzą do skrócenia czasu trwania pomiaru i uniknięcia nadmiernego ciśnienia w mankiecie.
Każdy artefakt ruchowy powoduje przełączenie protokołu z pomiaru ciśnienia krwi podczas napełniania mankietu na pomiar ciśnienia krwi podczas opróżniania mankietu ("pomiar rezerwowy").

Możliwość rozbudowy o 3-kanałowy holter EKG
ABPM + Holter EKG w jednym urządzeniu, algorytmy sztucznej inteligencji dostarczą pełny raport EKG w ciągu 24 godzin.

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium