Qardio MD VSI Zdalny Monitor Parametrów Życiowych EKG Holter, Temp, Puls, Respiracja bez SmartPhone

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 7 699,00 zł 7699.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Qardio
Kod produktu: AQardio MD - VSI_

Opis

Qardio MD + VSI ZDALNE MONITOROWANIE EKG, TEMPERATURY, CZĘSTOTLIWOŚĆ ODDECHOWA (RESPIRATORY RATE), PULSU 

Qardio MD VSI Panel lekarski:

Powyższy webinar posiada napisy w j. polskim, które można aktywować klikając na ikonę zębatki i następnie wybierając Napisy / Polski.

QardioMD jest jedyną kompletną platformą oferującą płynny ekosystem oparty na algorytmach pulpitu nawigacyjnego dla lekarzy i klinicznie sprawdzonych podłączonych urządzeniach z dostępem aplikacji do zdalnego monitorowania stanu zdrowia pacjentów.

CO KUPUJESZ?

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: --
QardioCore x
QMDVsi LiCENCJA / ROK x
iphone 7 rekond. pin bez iPhone
oprogramowanie 1 rok  x
wsparcie techniczne  x


DALSZE INFORMACJE - ZAPRASZAMY DO CZATU - ZAPYTAJ NA CZACIE 

Poproś o demonstrację urządzenia na czacie

ZARZĄDZANIE OPIEKĄ NAD PACJENTAMI CHRONICZNIE CHORYMI

Inteligentna nowoczesna alternatywa dla nieporęcznych monitorów Holtera z analizą danych w czasie rzeczywistym z dodatkowym śledzeniem temperatury, pulsu, respiracji.

Qardio MD umożliwia bezpieczne zdalne monitorowanie u pacjentów z COVID-19 z łagodnymi objawami lub bez objawów

Nowe rozwiązanie do zdalnego monitorowania parametrów życiowych w celu identyfikacji infekcji, w tym COVID-19

Qardio wprowadza na światowe rynki nowe rozwiązanie do zdalnego monitorowania parametrów życiowych w celu identyfikacji infekcji, w tym COVID-19. Rozwiązanie jest teraz dostępne w Polsce, Wielkiej Brytanii, Kanadzie (i wkrótce w innych krajach UE). To oparte na sztucznej inteligencji rozwiązanie rejestruje parametry życiowe zgłaszane przez ambulatoryjne rozwiązanie EKG QardioCore. Oprócz EKG, QardioCore stale monitoruje częstotliwość oddechu i temperaturę oraz puls.
Złożona ocena zmian tych kluczowych wartości może być wczesnym wskaźnikiem infekcji.

Algorytm wykrywa infekcje przedobjawowe

Algorytm AI może wykryć infekcje przedobjawowe, aby umożliwić wczesną interwencję, zanim rozwinie się infekcja wtórna. Oznacza to, że niektórzy pacjenci o najwyższym ryzyku - pacjenci z chorobami serca lub innymi chorobami przewlekłymi - mogą pozostać w domu pod stałą opieką.

Zdalne monitorowanie pacjenta i wczesne wykrywanie infekcji, w tym COVID-19.
Osoby ze znanymi problemami zdrowotnymi mogą teraz zdalnie monitorować swoje funkcje życiowe za pomocą QardioMD + VSI, aby na wczesnym etapie rozpoznano pogorszenie ich stanu. Nasi klinicyści ze zdalnego zespołu Qardio monitorują indeks Visensia i badają pacjentów, zanim staną się krytycznie chorzy.

Pacjenci pozostają w domu i są monitorowani zdalnie. To chroni i zmniejsza obciążenie systemu opieki zdrowotnej oraz zmniejsza potencjalne rozprzestrzenianie się infekcji.
Pacjent korzysta również z ciągłej rejestracji danych EKG z 3 odprowadzeń dostarczanych przez urządzenie QardioCore, które ostrzegają lekarzy zdalnie i w czasie rzeczywistym o zaburzeniach rytmu serca.

Qardio korzysta z Visensia Index firmy OBS Medical, która pomaga identyfikować pacjentów zagrożonych znacznym pogorszeniem. Indeks jest już używany w Stanach Zjednoczonych i UE. Indeks ryzyka pacjenta jest generowany automatycznie na podstawie zaledwie trzech parametrów życiowych i indywidualnie dostosowywany dla każdej osoby, biorąc pod uwagę podstawowe warunki, takie jak zaburzenia rytmu serca.

Zarówno urządzenie pomiarowe QardioCore EKG, jak i powiązana platforma QardioMD dla lekarzy i szpitali są dostępne w sklepie Mindtecstore. Korzystne warunki są dostępne dla profesjonalnych użytkowników

Zapewnij lepszą opiekę i zwiększ efektywność 

ROZWIĄZANIA MONITORUJĄCE PACJENTA

Doświadczenia i research następujących uczelni:
Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco
University Of Rochester
Uniwersytetu Stanforda
Lekarz zapewniający lepszą opiekę poprzez zarządzanie opieką przewlekłą
Użytkownik korzystający z aplikacji QardioCore i Iphone +
NHS

KLUCZOWE ZALETY

Łatwy do wdrożenia - pobierz dane swoich pacjentów bezpośrednio z EHR i umieść je na pokładzie automatycznie.

“Home blood pressure monitoring using Qardio's Bluetooth enabled blood pressure cuff has proven to be an easy yet powerful way to have our members track their own health while Mt. Sinai doctors monitor their vitals without disrupting their lives.  

Our pilot participants fully embraced this innovative solution and we now look forward to enrolling 1000 additional members into the Qardio remote monitoring program.” 

  -George Farinacci,  Vice President of Uniformed Fire Officers Association, NYC 

 

 
 

Uproszczone zarządzanie pacjentami

Dane Twoich pacjentów są automatycznie analizowane w jednym zintegrowanym pulpicie nawigacyjnym

Doskonała retencja pacjenta

Dzięki Qardio pacjenci mierzą częściej i pozostają zaangażowani dłużej

Oszczędność czasu i pieniędzy

Ogranicz rutynowe wizyty, zwiększ pojemność, szybciej zarabiaj

Łatwo śledź czas kliniczny, aby wystawić rachunek za zdalną opiekę zwrotną

QardioMD jest jedyną kompletną platformą oferującą płynny ekosystem opartego na algorytmach pulpitu nawigacyjnego dla lekarzy i klinicznie sprawdzonych podłączonych urządzeń do monitorowania zdrowia i aplikacji dla ich pacjentów.

JAK TO DZIAŁA

Zaproś swoich pacjentów i zintegruj je ze zintegrowanym portalem QardioMD firmy Greenway

QardioMD jest zintegrowany z systemami Greenway PrimeSUITE i Intergy i jest certyfikowanym partnerem rynku Greenway.

Pacjenci mierzą parametry witalne, takie jak BP, EKG i wagę w domu

Personel kliniczny korzysta z QardioMD zgodnego z HIPAA do zdalnego monitorowania danych pacjentów

Dane są automatycznie analizowane, a pacjenci mają pierwszeństwo

Otrzymasz zwrot kosztów za usługi zdalnego monitorowania

Rozwiązanie oszczędzające koszty - ogranicz rutynowe wizyty przy jednoczesnym zapewnieniu lepszej opieki, zwiększ swoje możliwości gabinetu przy zerowych inwestycjach i przynoszą nowe przychody

Skutecznie monitoruj parametry życiowe pacjentów, takie jak BP, waga, EKG, HR, HRV, częstość oddechów, aktywność fizyczna i więcej dzięki nagradzanym, klinicznie zatwierdzonym urządzeniom Qardio

Łatwe śledzenie stanu zdrowia pacjenta i generowanie raportów 

Inteligentne ustalanie priorytetów dla pacjentów - zaawansowane algorytmy analizują dane zgłoszone przez pacjentów w odniesieniu do indywidualnych planów opieki i tworzą powiadomienia, gdy pacjent jest poza zasięgiem

Maksymalizuj przychody - wyjątkowa zgodność pacjentów i wysoce konkurencyjne ceny oznaczają większy potencjał przychodów w Twojej praktyce

Holter WiFi Bezprzewodowy SmartPhone

Qardio DM jest przenośnym urządzeniem medycznym do długotrwałego i dokładnego monitorowania rytmu serca oraz identyfikacji potencjalnych nieprawidłowości. Został on opracowany we współpracy z zespołem badawczo-rozwojowym  Jest zgodny z Europejskimi Normami Zdrowia. Aparat posiada certyfikat CE jako urządzenie medyczne klasy IIa. Jest prosty w obsłudze. Ze względu na działanie bezprzewodowe, niewielkie rozmiary i design, jest to dyskretny w rejestracji codziennej rutyny lub w sporcie., 

Jest wszechstronnym i niezawodnym rozwiązaniem dla pacjentów ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi, sportowców, osób starszych i osób o aktywnym / sportowym / niesportowym stylu życia, którzy chcą samodzielnie kontrolować swoje samopoczucie. Przeznaczony również dla osób podatnych na schorzenia układu sercowo-naczyniowego.  Badania po konsultacji z lekarzem, pozwolą na wczesne wykrycie problemów i wdrożeniu odpowiednich środków zapobiegawczych albo leczeniu.

WiFi EKG Qardio DM EKG 

pozwala na niezależne i niezawodne pomiary EKG, które mogą być, dzięki prostemu użyciu, przeprowadzone przez każdego.  Qardio DM umożliwia pomiary dostosowane do indywidualnych potrzeb i nawyków badanego, poprawiając tym samym monitorowanie problemów i pomagając lekarzowi w określeniu diagnozy.

Zapraszamy do obejrzenia webinaru na temat testowanie Qardio MD przez nasz zespół

Interesuje Cię telemedycyna? Szukasz darmowej platformy do wideokonsultacji z pacjentem?

Zajrzyj na naszego BLOGA i dowiedz się więcej.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprzęt Medyczny Online tel.

612-232-390

info@medica91.com

    • POZNAJ NAS BLIŻEJ Medica 91 sklep dla lekarza każdej specjalności to renomowany dostawca sprzętu medycznego od ponad 33 lat. Od początku naszej działalności zaopatrujemy centra medyczne, prywatne praktyki lekarskie i szpitale. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla ochrony zdrowia. nr. 1 sklep internetowy dla lekarza. Zapoznaj się z naszymi wideo instrukcjami.
      kliknij tutaj

Producenci
Inni klienci kupili również
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl