+48 61 835 4979   DARMOWA DOSTAWA OD 300 PLN! 

Jaki (ODPOWIEDNI) STETOSKOP? 3
Jaki (ODPOWIEDNI) STETOSKOP?

Stetoskop - jak wybrać odpowiedni?

Jeśli nadal czytasz ten wpis to oznacza, iż szukasz stetoskopu. Bez względu na to, czy będzie to Twój kolejny, czy też pierwszy warto się chwilę zastanowić. Jak to zrobić?  Na co należy zwrócić uwagę?

Te wszystkie i podobne pytania systematycznie otrzymujemy od naszych klientów - lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarstwa, ratownictwa, etc. Wybór odpowiedniego narzędzia pracy przecież musi być i jest istotny. Wszyscy producenci w specyfikacjach folderach informują, że to właśnie ich stetoskop jest najlepszy - tutaj wyznacznik to często cena - nigdy nie kupuj tanich - to przecież będzie twój kompan w codziennej pracy lub przez okres studiów.

Okay, od czego więc najlepiej zacząć?

Na początek proponujmy uruchomić teraz swoją wyobraźnię. Postaraj się wyobrazić sobie siebie samego w typowym, codziennym środowisku pracy czy na uczelni, w przychodni albo szpitalu, klinice, na zajęciach. Często w środowisku pełnym ruchu, konsultacji itp., gdzie osłuchiwanie należy wykonać tu i teraz. Pomogło? Już wiesz jaki typ, model  wybrać?

W kolejnych naszych blogowych wpisach przedstawimy porównania stetoskopów różnych producentów dostępnych w Polsce i globalnie.

Komentarze do wpisu (3)

14 sierpnia 2015

Patrze na porównanie co się trochę rozjeżdża - może jakieś ceny nalezy dodać do porównania?

14 sierpnia 2015

Tak ten jpg. sie rozjechał. Panie admin prosze naprawić :)

23 października 2017

duży wybór stetoskopów wdziałem na ............ porównowałem sobie z innymi i wyglądają bardzo rozsądnie, do teg cena jest ok. więc jak cos to jeszcze tam można zajrzeć

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium